[siteorigin_widget class=”PT_Banner”]

Neden bizi seçmelisiniz?


 KENDİNİ KANITLAMIŞ

Referans projelerimizle kendini kanıtlanmış, saygın bir firmayız. Biz müşterilerimize profesyonel bakış açısı ve kaliteli malzemeler kullanılarak hizmet sunarız.


 DÜRÜST VE GÜVENİLİR

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyerek, doğru teknoloji yatırımları yapmalarını sağlıyoruz. Bu bakış açımız her zaman müşterilerimize para kazandırır. İhtiyaçtan fazlasını veya eksik çözümler sunmayız. İşimizin her aşamasında dürüst ve güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir.


 DAKİK VE PROFESYONEL

Biz müşterilerimiz ile belirlenen zaman çizelgesi içinde işleri tamamlamak için çalışırız. Kaliteden taviz vermeden işleri hızlı ve profesyonelce  tamamlarız. Aynı zamanda detaylara önem veririz ve her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için en iyi test ve ölçüm cihazlarını kullanırız.

 YENİLİKÇİ

Teknolojik yenilikleri, sektöründe Türkiye ve dünya pazarında olan gelişmeleri daima takip ederiz. Bu sayede müşterilerimizin doğru teknoloji yatırımı yapmalarını sağlarız. 

Biz Kimiz ?

logo

detaySAT zayıf akım sistemleri satış, montaj ve sonrasındaki bakım hizmetlerini vermek amacı ile 2004 yılında kurulmuştur. Ana çalışma konularımız TV yayını dağıtım teknolojileri ve güvenlik sistemleridir. Tamamladığımız projelerle adından söz ettiren firmamız, sektörde 15. yılını kutlamanın gururunu yaşamaktadır. Mühendislik hizmetlerini de sunan detaySAT, her çapta sistemi projelendirerek uygulayacak, teknik yeterliliğe sahip, genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veriyor. Hayatınızı kolaylaştıracak teknoloji çözümlerini firmamız ayrıcalığı sizlerle buluşturuyoruz. Bakım anlaşmaları ile sistemlerinizin sürekliliğini ve uzun ömürlü olmasını da sağlıyoruz. Kaliteden taviz vermeden, sorunsuz çözümler sunan detaySAT Türkiye’mizin dört bir yanında ve yakın çevremizdeki ülkelerde gerçekleştirdiği projeleri ile, sektörde en iyiler arasında olmanın mücadelesini veriyor.

Avrupa’nın Lider SMATV ekipmaları üreticisi olan ALCAD ile 13 yılı aşan bir süredir kurumsal çözüm ortaklığı yürütüyoruz.

Devamını Oku

Profesyonel ve yenilikçi bir anlayışla müşterilerimize kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler sunuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client